Juhaszówka 2012 - wyjazd studyjny

Niedawno nawiązaliśmy współpracę z Niemcoznawczym Kołem Naukowym "Partner".
Dostaliśmy propozycję uczestnictwa w wyjeździe studyjnym - Juhaszówka 2012 w dniuach 14-16 grudnia w domu wypoczynkowym Wodomierzanka w Karpaczu.
 
Konferencja jest spotkaniem kilku kół naukowych z całej Polski, podczas którego dochodzi do wymiany doświadczeń. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest sytuacja studentów/ absolwentów na rynku pracy, pragniemy zorganizować także warsztaty praktyczne jak pisanie CV, komunikacja w procesie rekrutacji, zarządzanie czasem...
 
Cena za osobę to 50 zł
 
Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji proszę o kontakt:)
 
Opis:

Studenckie Niemcoznawcze Koło Naukowe PARTNER we Wrocławiu wraz z KNS Socjologii, zapraszają do uczestnictwa w studencko – doktoranckiej Międzynarodowej Konferencji „Europa oczami: socjologa, politologa, prawnika i ekonomisty". Uniwersytet Wrocławski zachęca do udziału w naukowym spotkaniu młodych pasjonatów i aktywistów, zajmujących się badaniem rynku, przedsiębiorczości, a także i tym samym uczestniczącym w nim. Konferencję współorganizuje także KNS Geografii, KNS Europeistyki „Projekt Europa", Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii.

Konferencja będzie miała miejsce w Karpaczu od 14 do 16 grudnia 2012 roku w pensjonacie Wodomierzanka.

Swoimi wystąpieniami zaszczycą uczestników: Dr Mubariz Rahimli z Baku State University [Azerbejżdżan], a także mgr Jarosław Humeniuk oraz mgr Olga Bogorodecka z Taras Shevchenko Kyiv University [Ukraina].

Celem konferencji jest wymiana poglądów, dyskusja oraz prezentacja wyników badań wskazująca na przedsiębiorcze działania organizacji, ich uwarunkowania i skutki.
Konferencja podzielona jest na 7 panelów. W jej skład wchodzą: referaty, warsztaty, szkolenia, co podkreśla jej różnorodne formy przekazania omawianej kwestii oraz dogłębną analizę tematu.

W trakcie konferencji chcemy zastanowić się nad sytuacją studentów oraz absolwentów i spróbować odpowiedzieć na pytania: Czy przyszłość to emigracja lub bezrobocie, które obecnie wśród osób poniżej 25. roku życia sięga niemal 25%? Co student może zrobić, aby zdobyć doświadczenie i kwalifikacje? Jak może uatrakcyjnić swoje dokumenty aplikacyjne, aby zwrócić uwagę rekrutera? Jak negocjować z pracodawcą warunki zatrudnienia? Czy warto studiować dwa kierunki? Jak wyglądają szanse absolwentów kierunków humanistycznych w rekrutacji do grup dyspozycyjnych społeczeństwa? To tylko jedne z wielu tematów, które chcą podjąć uczestnicy konferencji.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich specjalności z zakresu nauk o zarządzaniu oraz praktyków przyczyniających się do kreowania przedsiębiorczych zachowań, a także wszystkich zainteresowanych. Konferencja będzie okazją do prezentacji osiągnięć naukowych oraz wymiany praktycznych doświadczeń w ramach podjętej problematyki.